Dobra strona internetowa to podstawa

 • Wartościowa treść

  Najważniejszą cechą każdej strony internetowej jest jej unikalna i wartościowa treść. Dzięki bogatej zawartości Państwa strona będzie nie tylko lepiej postrzegana przez użytkowników ale też przez wyszukiwarki internetowe które bardzo lubią strony internetowe z unikalną treścią.

 • Dobrze przygotowane zdjęcia

  Kolejnym krokiem jest dobre przygotowanie zdjęć nie tylko od strony graficznej ale także wszystkie zdjęcia muszą posiadać swoje unikalne opisy, tagi oraz powinny być lekkie dla strony aby nie spowalniać jej czasu ładowania.

 • Logiczny układ

  Nie ma nic gorszego niż strona na której nie można znaleźć poszukiwanej informacji. Dlatego tak ważny jest przemyślany układ strony internetowej, który stanowi podstawę jej sukcesu. Układ strony musi być spójny we wszystkich częściach serwisu internetowego.

 • Pozycjonowanie

  Strona na którą nie można dotrzeć z wyszukiwarki nie istnieje dla klientów. Dlatego ważna jest jej wysoka pozycja w wyszukiwarce, kiedy to klienci szukają firmy poprzez hasła związane z prowadzoną działalnością.

 • Social media

  Facebook. Twitter. YouTube. Google +. Instagram. etc. Warto na nich promować swoją firmę. To ważny element marketingu, który ma pozytywny wpływ na SEO. Zwiększasz grono potencjalnych odbiorców oraz widzialność marki. Warunkiem jest stałe utrzymanie kontaktu, dodawanie treści oraz aktywność na tych portalach.

 • Bezpieczeństwo

  Strony szyfrowane certyfikatami zabezpieczają dane klientów i przebieg transakcji przez co są wyżej pozycjonowane przez wyszukiwarki.

 • Regularne wpisy na stronie

  Ważnym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność strony są jej aktualizacje. Działania firmy powinny mieć natychmiastowe odzwierciedlenie na jej stronie internetowej. Klienci muszą mieć pewność, że strona jest uaktualniana, dzięki czemu mają pewność co do aktualności oferty i informacji o firmie.

 • Remarketing

  Utworzenie strony to dopiero początek, należy pokazać internautom, że ona istnieje. Dlatego też aby zaistnieć w sieci należy wykorzystać reklamy w portalach branżowych, mailingi czy reklamę kontekstową.

Responsywność

Obecnie do przeglądania internetu nie służą już tylko komputery stacjonarne. Co raz bardziej popularne stają się urządzenia mobilne takie jak tablety oraz smartfony. Każda nowoczesna strona internetowa powinna być responsywna to znaczy dostosowana do wyświetlania w różnych rozdzielczościach na różnych wielkościach matryc

responsywne_strony_internetowe
html5

Nowoczesne technologie

Tworzymy strony internetowe używając najnowszych technologi takich jak HTML 5.0, PHP. Wszystkie zdjęcia, tła oraz galerie animowane są za pomocą jQuery.

Animacje zdjęć oraz animowane galerie

Każda nowoczesna strona internetowa oprócz odpowiedniego dostosowania się do rozdzielczości oraz wielkości matrycy na jakiej jest wyświetlana powinna posiadać liczne animacje zdjęć, galerii, slajdy oraz filmy w tle.

kampania_adwords_szczecin

Street View 360°

Za pomocą panoram 360°, zrobionych przez profesjonalnego fotografa, przedstawimy państwa firmę od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Wybierz pakiet odpowiadający twoim potrzebom

Przedstawiamy poniżej zestawienie pakietów naszych usług. W razie gdyby mieli Państwo pytania lub wątpliwości, który zestaw pasuje do potrzeb waszej firmy zapraszamy do kontaktu

Podoba ci się nasza strona?

Menu
Paste your AdWords Remarketing code here